8-uurs Vergaderarrangement in Noordwijk - Stijlvol vergaderen aan de Kust

Dit 8-uurs vergaderarrangement in Noordwijk is inclusief:

    • Ontvangst met mini muffins
    • Zaalhuur, plenaire zaal
    • Flip over met toebehoren
    • Gebruik Barco; Click & Share Draadloos Presentatie Systeem
    • Onbeperkt Nespresso en thee in de zaal
    • Uitgebreide lunch met warme en koude gerechten
    • Luxe fruitwaters in de zaal
    • Vers fruit in de zaal
    • Notitieblok met pen
    • Draadloos internet in het gehele hotel
    • Toegang tot Azzurro Wellness gedurende uw verblijf

    Prijs: € 79,00 per persoonVanaf minimaal 8 personen.

    Bij een meerdaags verblijf wordt het arrangement gecombineerd met een kamerovernachting.

    De prijs van dit vergaderarrangement in Noordwijk is geldig tot en met 31 december 2023.

Vergaderarrangement in Noordwijk

Op zoek naar een inspirerende en stijlvolle vergaderlocatie aan de kust? Dan bent u bij dit prachtige **** hotel aan het juiste adres. 

Het hotel

    Welkom bij het viersterren plus Alexander Hotel, waar we u uitnodigen om achterover te leunen en te ontspannen aan de prachtige Noordwijkse kust! Het Alexander Hotel doet er alles aan om u een onvergetelijk verblijf te bezorgen. Van heerlijk tot rust komen in onze luxe en comfortabele hotelkamers tot culinair genieten in één van onze restaurants. Het hotel is zeer geschikt voor zakelijke bijeenkomsten, vergaderingen en (meerdaagse) congressen. Er zijn 6 multifunctionele vergaderzalen. De zalen varieren in grootte van 55 tot 300 m². Welkom ook in de eigen Beach Club van het hotel. Hier kunt u 365 dagen per jaar genieten van de zee en het strand in een luxe en warme Ibiza-vibe. 

6 meeting rooms

    Het hotel telt 6 multifunctionele zalen met daglicht en airconditioning. Verschillende zalen van 55 tot 300m², voorzien van alle moderne communicatie- en/of presentatieapparatuur, staan klaar om u te ontvangen.

    Tijdens meetings, congressen, workshops krijgt u alle service en aandacht die bijdraagt aan een zorgeloos en prettig verblijf. Het hotel beschikt over gratis draadloos breedband internet.

57 kamers

De verschillende kamertypes hebben één ding gemeen: ze bieden luxe en comfort! Én hebben allemaal een vrij uitzicht, compleet met eigen balkon!

    • 19 x Dutch Delight kamers; hebben een beachy-meets-luxe stijl en zijn gelegen op de 1e verdieping van het hotel.
    • 38 x Dutch Design kamers; hebben een luxe en classy uitstraling en zijn gelegen op de 2e en 3e verdieping van het hotel.
    • 3 x Dutch King: Junior Suite van 35 m2 kijkt uit op de tuin en is ingericht met een sofa, een tweede smart TV en een dubbel balkon.

In uw hotelkamer vindt u naast een ultracomfortabel kingsize bed ook een airconditioning voor de perfecte kamertemperatuur, Nespresso apparaat, smart tv, Marshall speaker, badproducten van Molton Brown en een rain shower.

Restaurant DYLANS

Op de begane grond van het Alexander Hotel vindt u restaurant DYLANS. Onze gezellige trendy lounge & bar waar voor het diner en ook later op de avond heerlijk geborreld kan worden. A la carte dineren kan tot en met 10 personen.

Mogelijkheden

De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.

  • zwemmogelijkheden
  • parkeren
  • fitness
  • restaurant
  • wifi
  • Receptie
  • Airconditioning
  • Sauna
  • Stoomcabine
  • Zonnebank
  • Squashbaan
  • Tennisbaan

4-sterrenplus Hotel in Noordwijk aan Zee

4-sterrenplus Hotel in Noordwijk aan Zee

Sjiek & stoer, dat is wat je denkt als je het hotel binnenwandelt. Deze inspiratievolle omgeving vraagt om een locatie waar alles klopt en perfect is. Vergaderen aan zee en teambuilding op het strand. Het kan in Noordwijk bij dit 4-sterrenplus hotel direct gelegen aan het strand.

Vergaderfaciliteiten

Het hotel telt 6 multifunctionele zalen met daglicht, airconditioning en draadloos breedband internet. Verschillende zalen van 55 tot 300 m², voorzien van alle moderne communicatie- en/of presentatieapparatuur, staan klaar om u te ontvangen.


Tijdens meetings, congressen, workshops krijgt u alle service en aandacht die bijdraagt aan een zorgeloos en prettig verblijf. Het Hotel beschikt over gratis draadloos breedband internet, met een eigen laptop kan men in het gehele hotel gebruik maken van deze service.

Superior Kamers

Het hotel beschikt over 57 luxueuze kamers met balkon, alwaar u heerlijk kunt overnachten met het geluid van de zee op de achtergrond. Onze kamers zijn uitgerust met alle denkbare hedendaagse comfort, daarnaast beschikken alle kamers over gratis WIFI, met een laptop kan men in het gehele hotel gebruik maken van deze service.


Tevens beschikt het hotel over een solarium, sauna en Turks stoombad, maar ook kunt u naar het naastgelegen Azzurro Wellness waar u als gast van ons hotel gratis toegang heeft.

Restaurant & Bar

Diner @ DYLANS
Op de begane grond van het Alexander Hotel vindt u restaurant DYLANS. Onze gezellige trendy lounge & bar waar voor het diner en ook later op de avond heerlijk geborreld kan worden. U kunt a la carte dineren t/m 10 personen of anders een mooi menu samenstellen. 

Alexander Beach Club
Op nog geen 300 meter van ons hotel vindt u onze trendy en luxe beachclub. Wij kunnen uw verblijf uitbreiden met bijvoorbeeld een lunch, beachborrel of diner pal aan zee.